[rev_slider_vc alias="robocza"]
O inwestycji

Nowa realizacja

Robocza 9 to kolejna realizacja Willi Miejskich polegająca na rewitalizacji niepozornego budynku mieszkalnego, któremu zostanie nadane drugie życie. Obiekt ten zlokalizowany jest w sercu poznańskiej Wildy u zbiegu ulic Bergera i Roboczej. W niedalekiej odległości - bogata oferta szkół przedszkoli oraz żłobków. Największym atutem jest bliskość Rynku Wildeckiego, gdzie można zaopatrzyć się w świeże warzywa, owoce, nabiał, wędliny, mięso oraz przepyszny chleb. Doskonały dojazd do Dworca PKP, Międzynarodowych Tragów Poznańskich oraz Galerii HandloweJ Stary Browar.

18
fantastycznych mieszkań do własnej aranżacji

Lokalizacja inwestycji

Okolica

Mieszkania

Do dyspozycji klientów oddajemy mieszkania: kawalerki, mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchniach od 38 mkw., 44 - 48 i 61 mkw. Doskonałym zapleczem jest parking naziemny znajdujący się na tyłach budynku.

Okolica

Robocza 9 to doskonała lokalizacja dla młodych ludzi, studentów - na przeciwko Wyższa Szkoła Bankowa, pozostałe uczelnie w zasięgu spaceru, ale też dla rodzin z dziećmi. W odległości 500 m znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Żłobek, Plac Zabaw oraz Przychodnia Lekarza Rodzinnego. Niezwykłym atutem jest bliskość Rynku Wildeckiego z dostępem do świeżych warzyw i owoców wprost od lokalnych dostawców. Przy Rynku znajduje się też Kościół. W bliskiej odległości jest Dworzec PKP, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Stary Browar. Budynek zlokalizowany jest zaledwie 5 minut jazdy samochodem od Centrum.

Architektura

Robocza 9 będzie odrestaurowanym i kompletnie przebudowanym wewnątrz budynkiem mieszkalnym, gdzie miejsce do życia znajdą nawet najbardziej wybredni klienci. Ten czterokondygnacyjny obiekt zostanie wyposażony w windę.

Placówki wychowawcze

W odległości 10 minut spacerem znajduje się wiele placówek szkolno-wychowawczych, ale też przedszkola, i żłobki oraz przychodnia lekarza rodzinnego.

Galeria

Share: