[rev_slider_vc alias=”home”]
O inwestycji

Najciekawsza realizacja na Wildzie

Umińskiego 24 i 24a  to odrestaurowana pięciokondygnacyjna  kamienica zlokalizowana jest sercu poznańskiej Wildy. Doskonale skomunikowana z Centrum Poznania.

W odległości 300 m znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Żłobek, Plac Zabaw oraz Przychodnia Lekarza Rodzinnego, niewiele dalej Rynek Wildecki i Kościół.

W bliskiej okolicy Dworzec PKP, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Galeria Green Point z Piotrem i Pawłem.

34
fantastyczne mieszkania
do własnej aranżacji

Lokalizacja inwestycji

Okolica

Mieszkania

Do dyspozycji klientów oddajemy mieszkania: kawalerki, mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchniach 35, 55 i 65 mkw. Doskonałym zapleczem są komórki lokatorskie o powierzchni od 3-7 mkw.

Okolica

Umińskiego to lokalizacja doskonale skomunikowana z Centrum Poznania. W odległości 300 m znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Żłobek, Plac Zabaw oraz Przychodnia Lekarza Rodzinnego, niewiele dalej Rynek Wildecki i Kościół. W bliskiej okolicy jest Dworzec PKP, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Galeria Green Point z Piotrem i Pawłem.

Architektura

Umińskiego 24 i 24a to odrestaurowana pięciokondygnacyjna kamienica zlokalizowana w sercu poznańskiej Wildy. Klatka schodowa przeszła generalny remont a oryginalna stolarka odtworzona została z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Na zewnętrznej elewacji odrestaurowano wiele elementów a kamienica stała się jednym z ładniej odnowionych budynków na terenie miasta..

Placówki wychowawcze

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele placówek szkolno-wychowawczych o bardzo dobrej reputacji. A zalet mieszkania w bliskości szkół, przedszkoli czy świetnych żłobków nie sposób przecenić.

Galeria