Nasze akademiki

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Skarbówka

Skarbówka to budynek z 1912 roku, którego nazwa odnosi się do jego najnowszej historii. W tym miejscu przez wiele lat funkcjonował wildecki Urząd Skarbowy. To właśnie ta funkcja budynku dała nam inspirację dla kolejnej odsłony tej ponad stuletniej kamienicy. Inspiracja ta jest nieco przekorna, ale na pewno charakterna.

Skarbówka proponuje swoim mieszkańcom 46 kompaktowych lokali mieszkalnych. Wszystkie lokale są kompleksowo umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia się. Pełna rewitalizacja kamienicy dała nam nowe możliwości dla wykorzystania przestrzeni budynku. Dogodne położenie kamienicy w najważniejszym punkcie Wildy to jej kolejny mocny atut. Zapraszamy do śledzenia dostępności lokali na naszej odrębnej stronie poświęconej wyłącznie tej inwestycji (link do strony skarbówki)

Windows of a building in Nuremberg, Germany

Akademik Chwaliszewo

Kamienica przy ul. Chwaliszewo 67 w Poznaniu to piękny zabytkowy budynek, który został wybudowany w XIX wieku. Jest to jedna z wielu uroczych kamienic, które charakteryzują się piękną architekturą i bogatą historią. To właśnie ona zachwyciła nas swoją elegancją i detalem zdobień elewacji, które już niedługo będziemy mieli przyjemność odrestaurowywać, aby odkryć jej piękno na nowo. Niewątpliwie lokalizacja w centralnej części Poznania sprawia, że stanowi ciekawy element miejskiego krajobrazu.

Obecnie kamienica przy ul. Chwaliszewo 67 w Poznaniu pełni funkcję budynku mieszkalnego, natomiast już niedługo będzie pełniła funkcję domu studenckiego, który zaproponuje swoim mieszkańcom 54/56 kompaktowych lokali mieszkalnych. Wszystkie lokale będą wyposażone w niezbędny sprzęt, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się. Niewątpliwie dużym atutem dla studentów będzie lokalizacja naszego nowego akademika usytuowanego w samym sercu historycznego Poznania.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się:

• Uczelnie, szkoły
• Punkty usługowe, restauracje, sklepy
• Starówka
• Przystanki komunikacji miejskiej

Pozostałe atuty, postępy prac oraz ofertę naszych lokali, będziemy prezentować na bieżąco, stąd już teraz serdecznie zapraszamy do ich śledzenia.

Do zobaczenia wkrótce.