Osiedle Wille Szmaragdowe – w trakcie erealizacji

Samodzielny dom nie musi stać w szczerym polu. Wille Szmaragdowe położone są w centrum Środy Wielkopolskiej, przy ul. gen. Romana Abrahama. To zespół 12 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma 102 m2, 3 sypialnie z łazienką na piętrze, a na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienkę i osobny pokój. Do każdego domu przynależą 2 miejsca parkingowe i ok. 230 m2 działki. Projekt domu to przykład współczesnej, spokojnej i funkcjonalnej architektury. Prosta bryła z dwuspadowym dachem została tak zaprojektowana, aby wnętrze spełniało oczekiwania współczesnej rodziny, a równocześnie było w jej finansowym zasięgu.

Dodatkowo wraz z naszym partnerem biznesowym spółką Storage Partners zapewniamy możliwość zakupu w specjalnej ofercie, fotowoltaiki wraz z magazynem energii elektrycznej oraz kompleksową obsługą w zakresie uzyskania dotacji rządowej.

Po szczegółowe informacje dotyczące tej inwestycji serdecznie zapraszamy na naszą odrębną stronę internetową pod linkiem https://willeszmaragdowe.pl/, która jest w całości poświęcona temu projektowi!

Willa Robocza 48

Opis ogólny:

Inwestycja przy ul. Robocza 48 na poznańskiej Wildzie to realizacja kameralnego budynku wielorodzinnego (25 mieszkań) wraz z halą garażową, w której znajdują się miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki.

Większość mieszkań posiada metraż przyjazny dla klientów, którzy cenią sobie komfort dobrze zaplanowanej przestrzeni. Znajdziemy tu również kilka kawalerek oraz mieszkań dwupokojowych. Teren nieruchomości zostanie ogrodzony, a na terenie nieruchomości będzie możliwość zaparkowania roweru.

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana. W odległości kilkuset metrów do dyspozycji mamy: galerię Greenpoint z zapleczem spożywczym, drogeryjnym oraz apteką i siłownią. W niedalekiej odległości (2 minuty) – przystanek autobusowy linii 171 w kierunku Centrum i Dworca PKP, do tramwaju przy ul.Hetmańskiej 7 minut pieszo. W pobliżu Szkoła Podstawowa, żłobek, przedszkole, przychodnia oraz Rynek Wildecki.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych

Fifna Kamienica – Chwaliszewo 65

Już niedługo szykuje się nasz najciekawszy projekt, polegający na budowie dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Jego nazwa swoje pochodzenie zawdzięcza miejscu w którym będą zlokalizowane budynki a mianowicie mówimy tu o szerokości działki. Jest to pusta, wąziutka działka wśród zabudowy śródmiejskiej w samym centrum Poznania. Nasza nazwa wywodzi się z gwary poznańskiej, w której „fifna” oznacza coś zgrabnego / smukłego J.  Takie właśnie będą nasze budynki. Chcemy przygotować  przemyślany projekt z zagospodarowaniem niewielkiej przestrzeni na lokale przytulne i zarazem funkcjonalne.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych poczynań związanych właśnie z tym projektem. Gwarantujemy, że będzie to niesłychanie ciekawy i nietradycyjny projekt !